Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Bydgoszcz Adres : Kaszubska 17 , Jana Berszadska Cena : Proszę o kontakt 797344742 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Pracownik biurowy w dziale spedycji - bez doświadczenia

racownik biurowy w dziale spedycji

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych,

  • Organizowanie transportu na pozyskane zleceń,

  • Koordynacja oraz kontakt z kierowcami,

  • Obsługa zleceń transportowych,

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz ścisła współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Komunikatywność dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Narzędzia niezbędne do pracy,

  • Wdrożenie do pracy poprzez szkolenia,

  • Praca od poniedziałku do piątku 14:00 - 00:00

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności

  • Wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,

  • Stabilną, odpowiedzialną i interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Dołącz do nas!

Numer ogłoszenia : 17610
Liczba odsłon: 4, dzisiaj0