Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Bydgoszcz , doradca Cena : Proszę o kontakt 731531144 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

FINANSOWANIE POZABANKOWE DLA FIRM ROLNIKOW

Zajmujemy się finansowaniem przedsiebiorców,rolnikow ,start up i osob.
Oferujemy alternatywne do bankowego finansowanie bez bik

Prowadzimy działalność na terenie całej Polski i finansujemy wszystkie sektory gospodarki, niezależnie od stażu działalności-nawet na start, bez względu na BIK, historię i zdolność kredytową oraz pozostałe kryteria charakterystyczne dla banków,

Najważniejszym elementem każdej transakcji pozabankowej jest zabezpieczenie w postaci nieruchomosci-mieszkania ,domu,dzialek,gruntow,loka li uzytkowych,biurowcow,hoteli i pensjonatow,inwestycji developerskich,zakup nieruchomosci od syndyka lub okazjonalnych do celow firmowych.
Oferujemy tez pożyczki bez zabezpieczenie na podstawie przychodow i obrotow firmowych.

Co ważne, oferujemy możliwość zabezpieczenia na 2. miejscu hipotecznym w szczególnych wypadkach.Nieruchomosc moze byc aktualnie w trakcie sprzedaży-oddluzamy ,pozyczamy,pomagamy ssprzedac ,finansujemy tez mieszkania z koncząca sie bonifikatą mieszkaniową i bez zalozonej ksiegi wieczystej.

Kwoty,ktore oferujemy to minimum 30 000 a sięgaja 50 mln .Czas kredytowania oraz raty miesieczne dopasowujemy do Twoich mozliwosci i charakterystyki dzialanosci.Mozliwe spłaty nawet do 5 lat jedna umowa lub z przedluzeniami zagwarantowanymi w umowie.W przypadku umowy leasingu zwrotnego czas kredytowania 10 lat.

Cel pozyczki moze byc dowolny -oddłużenia,restrukturyzacje,splaty zobowiązan ,poprawa plynnosci,inwestycje kazdego rodzaju,splaty innych prywatnych pozyczek,komornika,skupujemy nieruchomosci,pomagamay w sprzedazy.

Kupujemy nieruchomosci w tym grunty rolne ,mieszkania,domy,dzialki za gotowkę.

Zapraszamy na strone www gdzie oferta jest aktualizowana na bieżaco.
http://www.gotowka-podzastaw.letnet.pl

731531144
podzastaw@int.pl

Numer ogłoszenia : 17088
Liczba odsłon: 6, dzisiaj0